Praegu on õige aeg uuendada Pööningu tellimust!

Järgmiseks aastaks on Pööningul oma lugejaile kaks uudist: 2020. aastal tähistab ajakiri 5. ilmumisaastat ning selle puhul ilmub 4 põhinumbrile lisaks 2 erinumbrit.  

Ajakirja põhinumbrid ilmuvad endiselt kevadel, suvel, sügisel ja talvel.

Aprillis ilmuv Pööningu erinumber KOPLI keskendub põneva ajaloo ja suure tulevikupotentsiaaliga Kopli asumile Tallinnas, külastades sealseid arhitektuuripärle ja jutustades piirkonna lugusid.

Mais ilmub Pööningu lisanumber ÕU, mis annab ülevaate kõigest, mida ühest ajalooga õuest leida võib: suveköögid, aiamajad ja kasvuhooned, aiapiirded, kõnniteed jne. Erinumber ÕU sisaldab ka arhitektuurijooniseid.

Pööningu põhinumbrite aastatellimus (4 numbrit) on 21,96 eurot (5,49 eurot ajakirjanumber). 

Pööning püsimakselepinguga maksab 4,99 eurot. Poelettidelt ostes on ajakirja üksiknumbri hind 6,49 eurot.

Pööningu erinumbrite tellimishind on 5,49 eurot (üks number), poelettidelt ostes 7,99 eurot.

Pööningu kuue numbri (4 põhinumbrit + 2 erinumbrit) aastatellimus maksab 32,94 eurot (5,49 numbri eest), püsimakselepinguga 29,94 eurot.

Kui Teile tundub, et tahaksite toetada Pööningu ilmumist ja peate oluliseks samu väärtusi, on teil võimalik sõlmida ajakirja toetajatellimus, mis on 50 eurot aastas.

Toetajatellimuse sõlminud saavad kõik eelmainitud ajakirjanumbrid (6), lisaks teavitame toetajatellimuse sõlminuid 2020. aastal toimuvatest Pööningu sündmustest esimeses järjekorras.

Ühtlasi tuletame meelde, et kõiki tellimusi on võimalik vormistada ka kingitusena sõbrale, kasutades kinkekaarti ajakirja tagakaanes.

Et tellimus hakkaks kehtima järgmisest numbrist, peab see olema tasutud ilmumiskuule eelneva kuu 20. kuupäevaks.